Очищення пляжів Одеси


20.10.2018

У рамках реалізації міжнародного екологічного проекту “Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу” , BSB_257 Zero_Waste_Strategy_For_Good_Environmental_Status (ZEWSGES), що підтримується спільною оперативною програмою Басейн_Чорного_Моря_2014_2020, котрий фінансується Європейським Союзом відбулась акція з прибирання сміття у прибережній зоні м. Одеси в районі пляжу Ланжерон.

 

У заході прийняли участь 15 чоловік, серед них волонтери та співробітники ГО “УКРМЕПА “(Ukrainian_Marine_Environment_Protection_Association), в результаті акції було зібрано понад 50 кг різного сміття (у тому числі пластикових виробів, полімерних пакетів, скляних пляшок, різних видів використаного пакування та ін.).

 

Щиро вдячні усім учасникам цього прекрасного та дуже корисного заходу!

 

Покращимо разом стан навколишнього середовища Черноморського узбережжя! Зробимо разом узбережжя Чорного Моря чистим та безпечним для відпочинку та перебування!

Далі буде! Приєднуйтеся!

                                               

 

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі