Тренінг для бенефіціарів України


04.10.2018

У рамках Спільної операційної програми «Басейн чорного моря 2014-2020»,що фінансується Європейським Союзом відбувся тренінг для Бенифіцарів (України).

 

У тренінгу також прийняли участь представники ГО “Українська асоціація захисту моря від забруднень”(ГО “УКРМЕПА”).

 

Особливу вдячність висловлюємо організатором:

Заступнику голови Одеської обласної державної адміністрації – Шаталовій Світлані Миколаївні, пані Аллі Настич та пану Едмундсу Снікеріс з Спільного технічного секретаріату TESIM і багатьом іншим, за робочу, динамічну атмосферу, налаштовану на плідну роботу та успіх кожного проекту.

            

 

 

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі