Відбулась чергова акція з прибирання пляжу Крижанівський (Суворовського району м.Одеса) в рамках реалізації проекту BSB _257 - ZEWSGES


27.07.2019

Дорогі друзі! 27 липня 2019 відбулась чергова акція з прибирання пляжу Крижанівський (Суворовського району м.Одеса) в рамках реалізації проекту BSB _257 – ZEWSGES, в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020. Проект фінансується Європейським Союзом.

В акції взяли участь 50 осіб, серед них представники ГО “YMСA”, БО “Сім’я”, ГО “УКРМЕПА”, а також небайдужі і соціально активні мешканці та гості м.Одеса, учні шкіл та студенти.
В результаті ми зібрали 45 мішків пляжного сміття вагою близько 275 кілограм !!

ГО “УКРМЕПА” дякує всім соціально активним і небайдужим громадянам, які взяли участь в акції!
Також висловлюємо подяку керівництву Суворівської районної адміністрації м.Одеса, КП “Одескомунтранс” за сприяння в організації надання транспорту для подальшого вивезення зібраного сміття та керівництву “Північтранс” в наданні транспорту для доставки учасників акції.

Далі буде!!

Приєднуйтесь !!

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі