15 вересня у Всесвітній день чистоти, ГО "УКРМЕПА" приєдналася до акції "Я за чисте місто"


15.09.2019

Доброго дня любі друзі!

      15 вересня у Всесвітній день чистоти, ГО “УКРМЕПА” приєдналася до акції “Я за чисте місто”, що проводиться волонтерами та громадськими організаціями міста, з прибирання узбережжя, схилів, парків та алей міста Одеса.

 

      Традиційно за нами був закріплений пляж Крижанівський (Суворівський район м.Одеса).

 

       В результаті роботи по збору сміття нам з командою соціально активних громадян м.Одеса, вдалося зібрати 60 мішків сміття. (Як мінімум 3 величезні звалища уздовж пляжного узбережжя). Загальна кількість учасників склала 14 осіб, в т.ч. 2 дитини.

 

       Дякуємо всім учасникам акції за 100% самовіддачу під час проведення прибирання та таку корисну і потрібну працю!

 

       Спасибі керівництву  Суворовської районної адміністрації міста Одеса за підтримку і сприяння в проведенні акції; спасибі компанії  Одесскомунтранс за надання мішків (пакетів) для збору сміття; спасибі компанії Еко Ренесанс за надання сміттєприбиральної техніки.

 

Фотозвіт додається.
Далі буде….
Приєднуйтесь !!!

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі