Річні збори керівного комітету ГО "УКРМЕПА"


07.12.2018

Відбулись річні збори керівного комітету ГО “УКРМЕПА” . На засіданні круглого столу було заслухано річний звіт- доповідь щодо результатів роботи ГО “УКРМЕПА” у 2018 році. Доповідачем був – голова ГО “УКРМЕПА” – Карпенко Микита Ігоревич. На засіданні круглого столу були присутні Нирко Арнольд Олексійович – віце президент ГО “УКРМЕПА” , Шарапов Володимир Володимирович к.т.н. професор, завідувач кафедри Післядипломної освіти інституту морегосподарства та підприємництва, Яценко Олександр Володимирович ректор Інституту морської економіки та підприємництва, Філін Володимир Вікторович координатор проекту BSB_257 (ZEWSGES), Гниличенко Олена Василівна – фінансовий менеджер ГО “УКРМЕПА”.

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі