19-20 вересня в м.Одеса проходив Другий Конгрес в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту «Стратегія нульовий відходів-досягнення сприятливого екологічного статусу»


21.09.2019

Любі друзі!

19-20 вересня в м.Одеса проходив другий конгрес в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту «Стратегія нульових відходів-досягнення сприятливого екологічного статусу» BSB _257, ZEWSGES, в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020, який фінансується Європейським Союзом.

У заході взяли участь понад 65 осіб. У засіданні президіуму під час проведення прес-конференції теплі напутні слова були сказані представниками Суворівської районної адміністрації Одеської міської ради Ляшенко Олександром Володимировичем, головою Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної ради Інешіним Юрієм Михайловичем, керівником навчально-виховного комплексу ОВНК 4 Аббас Наталією Олександрівною, представником Всеукраїнської асоціації рибалок Грапчевим Іваном Івановичем, а також Генеральним Консулом Турецької республіки в м.Одеса паном Садином Ayyildiz.

У конгресі взяли активну участь представники Одеських загальноосвітніх шкіл, громадських організації, представники вищих навчальних закладів, представники районних адміністрації Одеської міської ради, Департаменту освіти і науки Одеської міської ради Язвінська Ірина Петрівна, представники країн-учасниць проекту Туреччини, Болгарії, Грузії.
Особлива подяка за привітний прийом іноземних гостей керівництву і співробітникам
Суворівської районної адміністрації Одеської міської ради, в також керівнику, вчителям, учням та їх батькам ОНВК №4 (особлива подяка вчителю біології
ОНВК №4 Крайнюк Інні Василівні).
Слід також виділити в програмі конференції проведення акції з прибирання пляжу, дякуємо вчителям і учням п’яти загальноосвітніх шкіл (№92, №71, №4, №5, №7) м.Одеса, а також 15 рибалкам (дякуємо Грапчеву Івану Івановичу). В результаті вдалося зібрати 27 пакетів з пляжним сміттям, загальною вагою близько 150 кг.
ГО “УКРМЕПА” дякує всім за активну участь у проекті, допомозі в підготовці та сприянню в проведенні заходу.
Дякуємо вам!

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі