Перший робочий конгрес в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту BSB _257


14.05.2019

У період з 14 по 15 травня делегація ГО “УКРМЕПА” взяла участь у 1-му спільному робочому конгресі в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту BSB _257, ZEWSGES в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом який відбувся у м. Бургас (Болгарія).

У заході взяли участь представники 4-ох країн-учасниць, в тому числі Болгарія, Туреччина, Україна і Грузія. Крім обговорення поточних координаційних питань представниками команд про хід реалізації проекту, в конгресі взяли участь представники муніципалітетів  м. Бургас і  м. Поморье.
Окрема подяка організаторам зустрічі Соні Еніловій, Фані Семерджієвій, Костянтину Лефтерову.

 

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі