Крижанівський пляж, на якому буде проводитись моніторинг кількісного та морфологічного складу сміття в рамках проекту "Стратегія нульових відходів - досягнення сприятливого екологічного статусу"


01.02.2019

   01 лютого 2019 року в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту “Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу”.  BSB_257 ,Zero_Waste_Strategy_For_Good_Environmental_Status (ZEWSGES) в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом, було здійснено обстеження, фото та відео документація поточного стану пляжу, який було запропоновано Департаментом екології та рекреаційних зон Одеської міської ради для проведення кількісного та морфологічного моніторингу пляжного сміття.

     Пляж розташований на межі Суворовського району м. Одеса з Крижанівською сільською радою. На теперішній час пляж є одним з найпроблемніших та засміченних в м. Одеса. В рамках реалізації проекту BSB_257 командою та волонтерами Громадської організації “Українська асоціація захисту моря від забруднень” (ГО “УКРМЕПА”) будуть відбуватися акції з прибирання сміття на цьому пляжі з метою вивчення його якісного та кількісного складу, та подальшого аналізу методів зменшення шкоди щодо морського середовища.

 

    Громадська організація “Українська асоціація захисту моря від забруднень” (ГО “УКРМЕПА”) запрошує всіх небайдужих приєднуватися до проекту!
 Будемо щиро вдячні усім учасникам цього прекрасного та дуже корисного заходу! 
  Покращимо разом стан навколишнього середовища Чорноморського узбережжя! Зробимо разом узбережжя Чорного Моря чистим та безпечним для відпочинку та перебування! 
Далі буде!  Приєднуйтеся!

А зараз фото жахливого  стану пляжу…

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі