ГО "УКРМЕПА" проводить навчальні Skype тренінги для вчителів в рамках програми "Стратегія нульових відходів-досягнення сприятливого екологічного статусу"


17.04.2020

Дорогі друзі!

    Попри ситуацію, що склалась в країні та у всьому світі, що пов’язана із загрозою розповсюдження та зараження COVID-19, ГО «УКРМЕПА» продовжує свою діяльність дистанційно та  вирішила провести навчальні Skype тренінги для всіх вчителів , що приймають участь у проекті, для того, щоб навчити вчителів користуватися порталом http://zerowastebsb.net/ та ефективно впроваджувати екологічну навчальну програму у школах.

   Впродовж місяця ми провели 4 тренінги для вчителів, де прийняло участь близько 50 вчителів!

 

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі