ГО "УКРМЕПА" провела для підлітків інформаційну презентацію проекту BSB_257


06.12.2018

У рамках регіонального заходу «Молодь досліджує світ», що проводилась Одеським обласним гуманітарним центром позашкільної освіти та виховання на базі Одеського національного політехнічного університету за підтримки Департаменту освіти і науки Одеської міської ради, ГО “УКРМЕПА” провела для підлітків, що приймали участь у заході, інформаційну презентацію проекту BSB_257 в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020. Проект фінансується Європейським Союзом. У заході взяли участь близько 25 учнів та 1 телеканал «ГЛАС».

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі