ГО "УКРМЕПА" взяла участь у прибиранні схилів у районі 2-го Лермантовского провулку


31.08.2019

В суботу (31 серпня) ГО “УКРМЕПА” взяла участь у акції з прибирання схилів в районі 2-го Лермонтовського провулка.

Акція була організована Павлом Дашуком. В акції брали участь Олексій Захаров, Дмитро Пшенишнюк, Тая Романова з чудовою донькою Машею (наймолодшою ​​учасницею), а також багато інших.

Окрема подяка керівництву Приморської районної адміністрації м Одеса за сприяння в проведенні заходу і організації транспорту для вивезення зібраного сміття.

Наступний захід зовсім скоро – 15 вересня!Приєднуйтесь!

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі