Відбулась чергова акція з прибирання пляжного сміття


16.03.2019

Дорогі друзі! Сьогодні 16.03.2019 відбулася чергова  акція з прибирання пляжу Крижанівський (в рамках реалізації проекту BSB _257 – ZEWGES в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020. Проект фінансується Європейським Союзом.)

Незважаючи на вітряну погоду близько 20 осіб прийняли участь в акції.

 

Основним джерелом сміття став великий смітник посеред пляжу (15 кв.м і висотою в 20 см).
В результаті було зібрано 65 мішків пляжного сміття вагою в 975 кілограм !!

ГО “УКРМЕПА” дякує всім активним і усвідомленим громадянам котрі взяли участь в акції!

Також висловлюємо подяку керівництву Суворівської районної адміністрації м. Одеса за сприяння в організації надання транспорту для подальшого вивезення зібраного сміття.

Далі буде!
Приєднуйтесь !!
Чистий пляж – здоров’я Одеси!

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі