Відбулась акція по збору сміття на пляжі Крижанівському


16.02.2019

Як і було заплановано 16 лютого відбувся захід по прибиранню пляжу Крижанівського в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту “Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу” , BSB_257 Zero_Waste_Strategy_For_Good_Environmental_Status (ZEWSGES), що підтримується спільною оперативною програмою Басейн Чорного Моря 2014-2020. Проект фінансується Європейським Союзом.

 

У акції прийняли участь більше 25 чоловік, у тому числі, що особливо приємно- ДІТИ,- маленькі, але вже дуже відповідальні і натхненні помічники!
У результаті було зібрано понад 30 шт.  120 літрових мішків пляжного сміття, 13 автошин, загальною вагою понад 300 кг. 

 

ГО “УКРМЕПА” відверто вдячна всім учасникам цієї корисної і важливої акції!
Також особлива подяка керівництву Суворівської районної адміністрації м. Одеса за сприяння в організації  надання транспорту для подальшого вивезення зібраного сміття.

Далі буде! Приєднуйтесь!!

А зараз світлини з акції:

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі