Відбувся моніторинг пляжного сміття на пляжі Крижанівському (м. Одеса, Суворовський район) в рамках проекту "Стратегія нульових відходів-досягнення сприятливого екологічного статусу"


27.05.2020

Моніторинг відбувся 27 травня 2020 на пляжі Крижанівському (територіально пляж розташований у Суворівському районі м.Одесса). Моніторинг проходив з 11:00 до 12:00.

В заході прийняли участь представники ГО «УКРМЕПА».В результаті було зібрано 2 мішки пляжного сміття загальною  вагою 30 кілограм.

Відомості щодо складу зібраного сміття було відображено у системі моніторингу та звітності на сайті http://zerowastebsb.net/.

 

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі