Акція «Fishing for litter» відбулась на річці Дністер вдруге


08.08.2020

   08 серпня 2020 року ГО “Українська асоціація захисту моря від забруднень” провела акцію «Fishing for litter» на р. Дністер в районі с. Маяки Білгород-Дністровського району.

 

  В акції прийняли участь представники Всеукраїнської громадської організацієї «Асоціація рибалок України», співробітники Нижньодністровського національного парку та Одеського рибоохоронного патрулю, а також рибалки-любителів.

Також акцію підтримали три медіа-представництва- телеканал «НАШ» (https://www.youtube.com/watch?v=KFC-bYDsKQ8&feature=youtu.be), телеканал «Медіа-інформ» (https://youtu.be/bRUNsW7VFN4) та телеканал «Перший» (http://1tv.od.ua/news/37483, https://www.youtube.com/watch?v=GRtc-tAbExY).

 

   Всього в акції взяли участь  52  особи , які зібрали близько 70 мішків сміття, загальною вагою 700 кг у тому числі вилучили з річки сітки довжиною понад 30 метрів.

Фото з акції «Fishing for litter»

Новини

28.10.2020

Відбувся 3-й ZEWSGES Online Конгрес/Воркшоп з Питань Обізнаності та Управління Морськими Відходами Чорного моря

Відбувся 3-й ZEWSGES Online Конгрес/Воркшоп з Питань Обізнаності та Управління Морськими Відходами Чорного моря в рамках проекту «Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу-BSB257» в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020 та проведений Міжнародною асоціацією Civitas Georgica з Тбілісі, Грузія. Проект фінансується Європейським Союзом...

Читати далі

13.10.2020

Відбулась акція на пляжі Крижанівський (м. Одеса, Суворовський район)

13 жовтня УКРМЕПА в рамках реалізації проекту «Стратегія нульових відходів - досягнення сприятливого екологічного статусу-BSB257» в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020, який фінансується Європейським Союзом проведела чергову акцію з прибирання пляжу Крижанівський (Суворовського району м.Одеса). За підтримки учнів Одеського навчально-виховного комплексу "Гімназія №7 ...

Читати далі