Акція з прибирання пляжу Крижанівський відбулась з залученням школярів


25.05.2019

Дорогі друзі!
Сьогодні, 25 травня 2019 р. ГО “УКРМЕПА” в рамках реалізації міжнародного екологічного проекту BSB-257 ZEWSGES в рамках програми «Басейн Чорного моря» 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом,провела чергову акцію з прибирання пляжу Крижанівський.
В акції взяли активну участь учні та вчителі школи 44 і школи 71 Суворівського району м. Одеса, а також представники YMCA-Odessa.
Акція проходила за підтримки Суворівської районної адміністрації м. Одеса.
Правопорядок був забезпечений співробітниками національної поліції Суворівського райуправління м. Одеси. Окрема подяка керівництву ПівнічТранс, Одескомунтранс.
Загальна кількість учасників склала близько 50 осіб.
В результаті було зібрано 105 (по 70 л і 120 л) мішків пляжного сміття.
ГО “УКРМЕПА” щиро дякує всім учасникам цього корисного і важливого заходу!
Далі буде….
Приєднуйтесь!))))

Новини

28.12.2020

Переможці конкурсу малюнків отримали свої нагороди!

Любі друзі!
Ми вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Поспішаємо повідомити що переможці конкурсу малюнків присвяченому Дню Екології отримали свої нагороди від ГО "УКРМЕПА", Департаменту екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Дякуємо всім учасникам та бажаємо творчих успіхів!

Читати далі

22.12.2020

Нагородження переможців конкурсу «Екологія Чорноморського узбережжя м. Одеса»

... як відомо цієї весни ми проводили спільно з Департаментом екології та розвитку рекреаційних зон Одеської міської ради та Департаментом освіти і науки Одеської міської ради конкурс присвячений Дню Екології. Але через карантинні обмеження так і не змогли урочисто нагородити наших талановитих переможців! Тому хочемо вручити нагороди напередодні Нового Року кожному окремо ...

Читати далі